Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. T. Kotarbińskiego
Filia w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Kilińskiego 37, tel./fax 042 215-26-70
pabianice@pbw.lodz.pl 

aktualności
-----------------------
KATALOG ON-LINE
------------------------
multimedia

-----------------------
prolongata wypożyczeń
----------------------
godziny otwarcia
-----------------------
historia i teraźniejszość
-----------------------
zbiory
-----------------------
usługi
-----------------------
nowości w zbiorach
-----------------------
prenumerata
-----------------------
regulamin
-----------------------
lokalizacja
 

 

14.02 Uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie „Story Jumper – tworzenie elektronicznej książki”. Konkurs łączy w sobie tradycyjne elementy z nowoczesnymi technologiami komputerowymi. Zachęcamy do udziału! Do pobrania Karta zgłoszeniowa oraz szczegółowy Regulamin.

13.02 Od marca w naszej bibliotece będą realizowane zajęcia z okazji Jubileuszu 500 lat Reformacji. Lekcje poprowadzi ks. Biskup Jan Cieślar. Zapraszamy zorganizowane grupy uczniów. Prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu. Tematy i szczegóły na plakacie.

09.02 Podczas kolejnego Spotkania Sieci Bibliotekarzy redagowałyśmy list dotyczący korzyści płynących z czytania książek. Jest on adresowany do rodziców i będzie prezentowany w szkołach podczas wywiadówek. W drugiej części odbyło się szkolenie na temat: „Story Jumper czyli jak stworzyć wirtualną książkę". Szkolenie przygotowała i przeprowadziła Agnieszka Jaworska – nauczyciel bibliotekarz Filii Pabianice. Szkolenie jest wstępem do przygotowania konkursu, który zostanie niebawem ogłoszony wśród uczniów szkół powiatu pabianickiego. Zdjęcia ze spotkania.

26.09 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biblioteki Pedagogicznej w Pabianicach w ramach wspomagania szkół i placówek oświatowych w roku szkolnym 2016/2017 oraz z tematami zajęć edukacyjnych dla uczniów i przedszkolaków.

 

 

ARCHIWUM

 


 

arrow4.gif (5188 bytes)
Strona PBW w Łodzi

statystyka